تبلیغات
وبلاگ تخصصی ماشین - رشد فروش پورشه
ماشین بلاگ...ایده آل

رشد فروش پورشه

شنبه 26 آذر 1390 09:40 ب.ظ

نویسنده : امیر محمد شریفی

گروه بین الملل : به نظر می رسد بحران اقتصادی در شركت پورشه تاثیری نداشته است چرا كه میزان فروش این شركت در ماه نوامبر 25 درصد نسبت به پارسال همین موقع رشد داشته است .

به گزارش خبر خودرو ، برنارد مایر مدیر فروش و بازار یابی شركت پورشه گفت به علت كثرت مشتریان شركت مجبور شد تا دفتر ثبت سفارش جدیدی را افتتاح كند . بیشترین فروش پورشه در چین بود و این در حالی است كه میزان فروش این شركت درخود اروپا بسیار كمتر بوده است . البته در كشورهای مختلف اروپا میزان فروش متفاوت است.  به عنوان مثال این خودرو در ایتالیا برعكس آلمان فروش خوبی داشته است. 

لازم به ذكر است شركت در ماه نوامبر فروش خوبی نسبت به ماه های دیگر سال نداشت با این وجود 25 درصد بیشتر از نوامبر 2010 فروش داشته است .

گفتنی است 2011 سال خوبی برای خودروسازان آلمانی بود . بی ام و در راس ركورد فروش قرار گرفت و آئودی برای اولین بار مرسدس بنز را كنار زد و بعد بی ام و دومین خودروی لوكس جهان شد.  

شركت پورشه اعلام كرد كه از میزان فروشش در سال 2011 خرسند است و با آخرین مدل این سال یعنی خودروی ارتقاع یافته كاررا كه در عرض 3.9 ثانیه 60 مایل در ساعت سرعت می گیرد در ماه پایانی سال نیز فروش خوبی خواهد داشت.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -